Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Alladent - Gabinet, stomatologa, dentysta, Lublin, poręba

zarezerwuj

Szybki kontakt

Gabinet stomatologii
estetycznej Alladent S.C.

Telefon: 81 527-70-07
e-mail: gabinet@alladent.pl

Alladent to gabinet otwarty w 2010 roku, gwarantujący swoim pacjentom dostęp do tego co w stomatologii na świecie stanowi standard. dentysta-lublin To nie tylko leczenie z zastosowaniem nowoczesnych metod i materiałów, ale także troska o komfort i dobre samopoczucie pacjenta. Dlaczego by w trakcie wizyty u stomatologa, zamiast skręcać się w niewygodnej, siedzącej pozycji, zamykając oczy, nie położyć się w komfortowym fotelu i oglądać ulubionego programu telewizyjnego? W „Alladencie” to wszystko jest możliwe.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Lek. Stom. Monika Pisarska-Ćwiek

Zamiłowanie do stomatologii dr Monika odkryła w sobie już w szkole podstawowej, dzięki słodkiemu smakowi tabletek do fluoryzacji zębów.

Absolwentka lubelskiej Akademii Medycznej.

Przez 5 lat mieszkała i pracowała w Wielkiej Brytanii, ciesząc się z fantastycznej możliwości korzystania z bogatych doświadczeń tamtejszych specjalistów w wielu dziedzinach stomatologii, zwłaszcza szeroko pojętej stomatologii estetycznej.

Pasje, poza stomatologia, to rodzina, czyli mąż i trójka wspaniałych dzieci; a także bieganie, wspinaczka i wędrówki po górach, czytanie w wolnych chwilach długich, ciekawych książek, oraz eksperymenty kulinarne, które z reguły, choć nie zawsze, kończą się happy endem.

Monika Pisarska-Ćwiek - ZnanyLekarz.pl dentysta-lublin

lek.stom. Justyna Prasoł - Wójcik

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pasjonatka Stomatologii zgłębiająca wiedzę z Endodoncji i Protetyki w krajowych kursach i szkoleniach. Na codzień żona i matka 5 letniego Aleksandra. W wolnej chwili oddaje się ciekawej lekturze. Interesuje ją dobry film w roli głównej z Clintem Eastwoodem czy Seanem Pennem. Kocha polskie góry i gotowanie dla Rodziny i przyjaciół.

Justyna Prasoł-Wójcik - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Małgorzata Dec-Ćwiek

Ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007 roku. W 2008 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie neurologii w Klinice i Katedrze Neurologii, Collegium Medicum UJ w Krakowie, gdzie aktualnie pracuje. W 2010 roku przebywała na stażu w Klinice Neurologii w Kilonii, w Niemczech. W 2012 roku obroniła doktorat w dziedzinie neurologii. Główne zainteresowania zawodowe to choroby układu pozapiramidowego ( drżenie, choroba Parkinsona, zespoły parkinsonowskie, choroba Huntingtona, dystonie w tym ostrzykiwanie dystonii ogniskowych toksyną botulinową), leczenie neuromodulujące ( głęboka stymulacja mózgu, DBS), otępienia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chorób Ruchu (ang. The Movement Disorder Society). Swoją wiedzę i umiejętności wciąż poszerza na licznych kursach i zjazdach naukowych zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Z ciekawości zainteresowała się medycyną estetyczną. Uczestniczyła w wielu kursach, z powodzeniem praktykuje swoje umiejętności w tym zakresie. „Rzadkie, wolne chwile poświęcam na dobrą książkę, teatr i sport.”dentysta-lublin

Lek. Stom. Magdalena Czuk
dentysta-lublin

Asyst. Stom. Małgorzata Kaczmarek
dentysta-lublin


Lek. Stom. Małgorzata Stępień

Asyst. stom. Agnieszka Kałka