Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Alladent - Gabinet, stomatologa, dentysta, Lublin, poręba

zarezerwuj

Szybki kontakt

Gabinet stomatologii
estetycznej Alladent S.C.

Telefon: 81 527-70-07
e-mail: gabinet@alladent.pl

Próchnica zębów to problem nękający ludzkość od zarania dziejów. Niszczy twarde tkanki zęba powodując powstanie ubytku i pojawienie się dokuczliwego bólu. Nieleczona w porę prowadzi do stanu zapalnego miazgi zęba i otaczających go tkanek. Często nie zdajemy sobie sprawy, ze nawet nie sprawiające nam w danym momencie dolegliwości, niewyleczone zęby, mogą stanowić tzw. ogniska zakażeń w których namnażają się i żyją bakterie mogące następnie rozprzestrzeniać się po całym organizmie wywołując wiele groźnych dla życia chorób. Gabinet stomatologiczny Lublin Nie bagatelizujmy wiec „dziury” w zębie. Dbajmy o zęby nie tylko dla pięknego uśmiechu lecz także w trosce o nasze zdrowie. Proponowane w „Alladencie” leczenie zachowawcze to estetyczne kompozytowe wypełnienia, białe lub kolorowe wypełnienia dla dzieci, inlaye i onlaye (kompozytowe, porcelanowe bądź złote) oraz leczenie kanałowe.

Gdy dojdzie do utraty zęba, niezbędne jest leczenie protetyczne, mające na celu odbudowę zębów i przywrócenie im ich fizjologicznej roli w procesie żucia. Konieczne może być wykonanie mostów, bądź protez. Gdy problemem jest kształt zęba pomocne może okazać się zastosowanie wysoce estetycznych, cieniutkich licówek bądź koron. Sposobem korekty nieprawidłowego położenia zębów jest również leczenie ortodontyczne

Oferujemy również wybielanie zębów, zarówno metodą nakładkową (wykonywane przez pacjenta w domu, przy użyciu bezpiecznych i sprawdzonych produktów renomowanych firm), jak również profesjonalne wybielanie wykonywane podczas jednogodzinnego seansu w gabinecie pod opieką lekarza.

Gabinet stomatologiczny Lublin

Każde leczenie, które zaproponujemy po uprzednim dokładnym zbadaniu stanu zębów i całej jamy ustnej, zostanie dokładnie omówione i wyjaśnione pod każdym interesującym Państwa względem, a następnie poddane Państwa akceptacji. Zawsze staramy się przedstawić kilka możliwych opcji leczenia, dostosowując je do sytuacji klinicznej a także potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów.

Znieczulenia przed każdym zabiegiem są u nas standardem, gwarantujemy wiec całkowita bezbolesność leczenia. Na życzenie Pacjenta używamy precyzyjnie, komputerowo dozowanego bezigłowego znieczulenia QuickSleeper.

Nasi pacjenci objęci są również programem profilaktycznym, mającym na celu niedopuszczenie do rozwoju próchnicy. Proponujemy lakowanie i lakierowanie zębów preparatami zawierającymi fluor, profesjonalne oczyszczanie zębów, instruktaże higieny, pomoc w doborze akcesoriów do higieny jamy ustnej oraz porady dietetyczne.

Dbajmy o nasz uśmiech, bo przecież wiele rzeczy w życiu zaczyna się od uśmiechu.

A gdy się popsuje?

Wyczarujemy Ci piękny uśmiech od nowa.