Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Alladent - Gabinet, stomatologa, dentysta, Lublin, poręba

zarezerwuj

Szybki kontakt

Gabinet stomatologii
estetycznej Alladent S.C.

Telefon: 81 527-70-07
e-mail: gabinet@alladent.pldentysta Lublin Uśmiech jest naszą wizytówką.

Tak wiele pięknych i ważnych w życiu rzeczy od niego właśnie się zaczyna. To uśmiech często decyduje o tzw. „pierwszym wrażeniu”. Warto więc zadbać o to aby wrażenie to było niezapomniane a piękne, białe zęby dodawały uśmiechowi blasku. Koniec z nieśmiałym zasłanianiem ust ręką, stop smutnej minie na zdjęciach w rodzinnym albumie! Powiedz „tak” białym zębom. Umów się na fachową konsultację w naszym gabinecie, a będziesz zaskoczony efektem.

Prawdy i mity na temat wybielania zębów

Co wpływa na kolor naszych zębów?

Wiele różnych czynników, takich jak genetyka, wiek, nasza dieta, nawyki i nałogi, jak choćby picie mocnej kawy, herbaty, czerwonego wina, czy palenie tytoniu. Również przebyte choroby i zażywane leki mogą odbijać się niekorzystnie na kolorze naszych zębów.

Czy każdy może mieć białe zęby?

Tak, poza nielicznymi wyjątkami osób, które cierpią na wrodzone zaburzenia budowy zębów bądź mają zęby przebarwione wskutek stosowania w dzieciństwie niektórych leków. Jednak nawet w tak ciężkich przypadkach, dzięki stosowanej przez nas nowoczesnej, rewolucyjnej metodzie możliwa jest znaczna poprawa. Tylko nieliczni z nas rodzą się obdarzeni przez naturę śnieżnobiałymi zębami.” Hollywoodzki” uśmiech, znany z filmów i kolorowych magazynów jest niemal zawsze efektem wybielania oraz innych metod estetycznej korekcji zębów.

Na czym polega wybielanie zębów?

Metody wybielania można ogólnie podzielić na wybielanie wykonywane przez pacjenta w domu, tzw. wybielanie nakładkowe, trwające ok.6-8 tygodni, oraz na profesjonalne wybielanie wykonywane w gabinecie, pod nadzorem lekarza, które daje nam białe zęby już po ok. 40 minutach. Istnieją również metody będące kombinacją obu powyższych, najbardziej rekomendowane przez światowej klasy specjalistów stomatologii estetycznej, dające najbardziej spektakularny efekt.

Czy wybielanie może zaszkodzić zębom?

Nie. Profesjonalne wybielanie, wykonane pod opieką stomatologa jest bezpieczne i niekłopotliwe dla pacjenta. W „Alladencie” używamy produktów renomowanej firmy, robiących furorę w krajach Europy Zachodniej i USA, dzięki naszym staraniom dostępnych teraz także dla pacjentów w Polsce. Gwarantujemy więc naszym pacjentom bezpieczeństwo i przewidywalny, trwały efekt. dentysta Lublin

Czy istnieją skutki uboczne wybielania zębów?

U pewnego, niewielkiego odsetka pacjentów, wybielanie może wywołać przemijającą nadwrażliwość zębów. Badania wykazują, że może to być skutkiem stosowania silnie kwasowych żeli wybielających oraz naświetlania zębów lampami emitującymi niebieskie swiatło (ultrafiolet). Aby tego uniknąć, w „Alladencie” stosujemy tylko najnowocześniejsze preparaty i metody, pozwalające uzyskać wymarzony odcień bieli bez konieczności stosowania lamp i agresywnych żeli. Odwiedź nas, a powiemy Ci, na czym polega nasz sekret. Poza tym, każdy pacjent otrzyma specjalny preparat, tzw. desensitizer, czyli „odczulacz” aby mieć 100% pewność ze w trakcie wybieania zębów będzie czuł się w pełni komfortowo.

Czy możemy być pewni uzyskanego efektu i jego trwałości?

Zależy to od metody, którą wybraliśmy. Używając „wybielających” past do zębów, gum do żucia, płukanek, naklejanych na zęby pasków czy nawet tanich żeli, z pewnością nie uzyskamy takiego efektu, jaki da profesjonalne wybielanie. Pamiętajmy, że zęby mają nam służyć przez całe życie, nie warto więc na nich eksperymentować z niesprawdzonymi preparatami. Aby uniknąć rozczarowań warto zdecydować się na proponowane przez nas wybielanie systemem Enlighten, którego producent, jako jedyny na świecie, gwarantuje pacjentom uzyskanie tzw. odcienia B1, oznaczającego w stomatologii najbielszy z odcieni bieli. Nasi pacjenci dostają również wyczerpujące wskazówki, jak postępować i dbać o żeby, aby uzyskany efekt trwał jak najdłużej.

„Alladent” – wyczarujemy Ci piękny uśmiech.